Rosteme s Vámi

Kromě toho, že jsou aplikace, mýto a mapy neustále aktualizovány, vývoj probíhá také na základě nových požadavků dopravních společností z celé Evropy a legislativy a přibývají další funkce.

 

Systém není uzavřený a lze jej rozšířit o některé „add-on“ moduly nebo integrovat s vaším informačním systémem přesně podle vašich potřeb.


Tvorba ceníků, tendry

Plánovač tras umožňuje hromadné zpracování informací pro tvorbu ceníků a připravit podklady pro tendry. Pokud potřebujete rychle zpracovat stovky, tisíce nebo desetitisíce tras, v kombinaci s různými typy vozidel a omezením pro kamiony, je toto pro vás vynikající řešení.

 

Pokud potřebujete ověřit, zda jsou vaše náklady na přepravy a ceníky stále aktuální, jednoduše vaše předchozí zadání opět přepočítejte.

Asistenční služby

Byla připravena speciální nadstavba pro asistenční služby umožňující interaktivně vyhledat v dané lokalitě nejbližší pomoc. Řešení lze propojit s informačním systémem asistenční služby a využívat vlastní databázi subjektů.

Integrace

Integrace

Řešení disponuje několika rozhraními, která umožňují automaticky načítat data z vašich aplikací a předávat zpět. Díky tomu můžete své postupy značně zjednodušit, zrychlit a zpřesnit.