Monitoring vozidel

Sledování vozidel za polovinu

Nyní je ta správná doba na rozšíření sledování vozidel na dodávky nebo osobní vozidla. Je tady prázdninová akce, kdy řídící jednotku Webfleet (dříve TomTom Telematics) pořídíte za polovinu.

Jednotka je zabudovaná uvnitř vozidla a je k dispozici na dispečinku Webfleet společně s ostatními vozidly. V základu máte k dispozici polohu vozidla v reálném čase, jeho trasu, sledování oblasti, rychlost apod. Lze ale rozšířit a bezkontaktně připojit na datovou linku vozidla (CAN). Potom máte informace o ujetých kilometrech dle tachometru, množství paliva, spotřebě, CO2. Také můžete plánovat údržbu vozidla a servis a v případě poruchy budete automaticky upozorněni (rozsah informací dle typu vozidla). Součástí jsou také informace pro vyhodnocení stylu jízdy řidiče - OptiDrive. K jednotce nelze připojit terminál řidiče.

Řešení Webfeet využívá přes 50.000 zákazníků. Optimalizováno pro dodávky a menší vozidla. Další informace najdete v letáku, nebo náš rovnou kontaktujte pro další informace nebo zprovoznění vašich vozidel ještě dnes. 


Něco navíc

Něco navíc

Zaměřujeme se na efektivní využití aut a vozového parku, jejich maximální vytížení, kontrolu pracovní doby řidiče. K tomu realizujeme další služby a aplikace v dopravě, logistice a dodávek programového vybavení.

Plug & Play

Vozidla na mapě, KM a PHM - Plug & Play

Velmi jednoduché řešení, jak rychle a levně získat přehled o vozovém parku, které zvládne každý.

Ušetříte peníze a čas za instalaci a přistavení vozidla. Jednotku velikosti malé krabičky od sirek jenom zasunete do OBD2 konektoru, kterým disponuje v současné době každé vozidlo. To zvládne prakticky každý.

Získáte informaci v reálném čase o aktuální pozici vozidla, jeho rychlosti i trase.

U dodávek a osobních vozidel získáte také stav tachometru a informace o tankování PHM (dle typu vozidla). To jsou nejčastěji požadované informace pro monitoring vozidel. Pokud tato informace chybí, získáte ujetou vzdálenost na základě GPS.

O provozu vozidla máte k dispozici různé reporty. Neváhejte nás kontaktovat pro další informace, nebo jednotky můžete rovnou zakoupit.

Monitoring vozidel

Monitoring vozidel ZDARMA

Není to překlep ani chyták. Jak to může být ZDARMA? Protože jednotku již máte zabudovanou ve vozidle od výrobce!

Ušetříte čas a peníze za jednotku, instalaci ve vozidle a jeho přistavení. Díky tomu, že jednotka je zapojená již z výroby, odpadají případné diskuze ohledně záruky při dodatečné montáži a připojování na CAN.

Jedná se o dodávky i osobní vozidla značky Peugeot, Citroen, DS, Opel, Vauxhal, Mercedes-Benz, BMW a Mini. Dle typu vozidla již od roku výroby 2015. Pro ověření potřebujeme pouze VIN vozidla. Pokud používáte ve vašem vozovém parku i vozidla jiných značek, je možné je doplnit telematickou jednotkou Webfleet a mít celý vozový park na jednom dispečinku.

Ve vozidle je zabudovaná jednotka pro aplikaci Webfleet (dříve TomTom Telematics).

A jaké informace máte k dispozici? Kromě standardní pozice vozidla, jeho rychlosti, trasy a opuštění vymezeného prostotu je jednotka připojena na CAN vozidla (datová linka ve vozidle). Poskytuje informace typu stav tachometru, pohonné hmoty, údržba vozidla, DTC/MIL (chybové kódy vozidla a palubní deska) a další. Rozsah informací záleží na typu vozidla. K jednotce nelze dodatečně připojit terminál řidiče.

Jedná se o plnohodnotný monitoring vozidel rozšířený o pokročilé informace o provozu vozidla včetně ujetých kilometrů podle tachometru. Pro zprovoznění je potřeba uzavřít smlouvu o poskytování služby.

Neváhejte nás kontaktovat pro další informace nebo zprovoznění vašich vozidel. 

GPS a jízdní příkazy

GPS a jízdní příkazy

Dopravce může ovlivnit až 80% nákladů spojených s provozem svých vozidel – zde jsou stále obrovské rezervy, které může majitel aktivovat. Jedná o úsporu ujetých kilometrů, využití pracovní doby řidiče, spotřebu paliva nebo ekonomiku jízdy – toto pokrývá aplikace TomTom Business Solutions – vynikající řešení GPS pro auta – osobní, dodávková i nákladní. Jsme distributorem pro ČR i SR. Další info viz www.TomTomFleet.cz .

Nařízení 561/2006

Digitální tachograf a nařízení 561/2006

Ucelená správa tachografu a karet řidičů na jeden klik a všech činností s tím spojených. Snižte riziko postihu plynoucí z vaši odpovědnosti dle nařízení EU 561/2006. Snížíte náklady, čas a pracnost, můžete eliminovat administrativu. Tachograf manager zajišťuje automatické stažení karty řidiče a vlastního tachografu (mass memory) v pravidelných intervalech, jejich archivaci i analýzu. Další informace viz www.TomTomFleet.cz, sekce dopravní společnosti.

Navigace pro kamiony

Navigace pro kamiony

Špičková navigace pro nákladní auta a pro kamiony – to je TomTom Telematics. Obsahuje mapu celé Evropy, doživotní aktualizaci map, které jsou vydávány každé 3 měsíce, obsahuje službu LIVE včetně HD Traffic – nejlepší aktuální dopravní zpravodajství dle německého TÜV. Další informace viz www.truck-navigace.cz

Office 365

Office 365

Řešení pro všechny firmy, které chtějí využívat výhody nejnovějších produktů a technologií Microsoft bez nutnosti velkých počátečních investic. Jsou zde obsaženy nejmodernější technologie, dostupné v reálném čase odkudkoliv.

NIŽŠÍ NÁKLADY a MODERNÍ TECHNOLOGIE

 • Nejlepší hodnota
  • Lepší cena v porovnání s klasickou licencí
  • Jednoduché přidávání a odebírání licencí – dle aktuálního počtu pracovníků
  • Předvídatelné náklady
 • Přístup odkudkoli 
  • Budete vždy spojeni i na cestách
  • Místo pro společné dokumenty
  • Přehled o průběhu prací a úkolů
 • Profesionální vzhled
  • Skvělá práce pro uživatele a dojem na zákazníky
 • Použití na PC, Mac, tabletech i telefonech
  • Žádné investice do IT infrastruktury
 • Nekupujete drahé servery, záložní a zálohovací systémy
  • Bez potřeby IT oddělení
  • Obejdete se bez specialistů na údržbu IT
 • Vždy aktuální verze
  • Neinvestujete do nákupu aktualizací

 

Určeno pro

 • menší firmy do 25-ti uživatelů
 • střední podniky 25-300 uživatelů
 • velké společnosti nad 300 uživatelů

 

Neváhejte nás kontaktovat pro další informace